Vadgazdálkodási szakmérnök hallgató sikere a „First Jump – 2021” innovációs pályázaton

képA Soproni egyetem az idei évben indította útjára a „First Jump Innovációs Pályázatot” amelynek célja, hogy az Egyetem, a különböző képzésein tanuló hallgatók innovatív, piacképes ötleteit díjazza, elismerje. Pályázni három kategóriában lehet: termék vagy termékcsalád, technológiai fejlesztés, szolgáltatás.

A „szolgáltatás” kategóriában pályázni kézzel nem fogható eredményű tevékenység ötletével lehetett. A kategóriába 7 pályamű került benyújtásra, azok főbb értékelési szempontjai a környezettudatosság, a hatékonyság, valamint a hasznosság voltak.

A „szolgáltatás”  kategória győztese a „A gímszarvas trófeabírálatának kidolgozása 3D optikai felületdigitalizálás segítségével” pályamű lett, melynek szerzője Benedek Szabolcs vadgazdálkodási szakmérnök hallgató.

Hallgatónk sikeréhez ezúton is gratulálunk!