Meghívó - Szakdolgozatok Védése 2020.12.15

A Soproni Egyetem

Erdőmérnöki Kar

Vadgazdálkodási és Vadbiológiai Intézete

tisztelettel meghívja a kedves érdeklődőket

a Vadgazdamérnöki BsC szak Szakdolgozat Védésére

Időpontja: 2020. december 15.-én, kedden 8:00-kor

Az eseményre online  Microsoft Teams felületen kerül -en keresztül kerül sor. Az esemény nyilvános, részvételi szándékukat kérjük a tari.tamás@uni-sopron.hu címen jelezzék

Védés beosztása

8:00-8:30         Danás MátéEgy erdőfelújítás vadrágásának hosszútávú hatása. BA/BSc, (témavezető: Prof. Dr. Náhlik András, egyetemi tanár)

8:30-9:00         Ferenczy MátéA nagyvadfajok erdei élőhelyhasználatának vizsgálata a Somlótája Vadásztársaság területén. BA/BSc, (témavezető: Dr. Tari Tamás, adjunktus)

9:00-9:30          Gyetkó Szilvia, Vaddisznó fészekpredációjának vizsgálata a Makádi Vadásztársaság (Csepel-sziget) területén. BA/BSc, (témavezető: Dr. Tari Tamás, adjunktus)

9:30-10:00        Hornyák Szimonetta, Mezőgazdasági vadkárok tér- és időbeli alakulásának vizsgálata a Vérteserdő Zrt. Tatabányai Erdészetének területén. BA/BSc, (témavezető: Dr. Tari Tamás, adjunktus)

10:00-10:30     Horváth Attila, Kukorica-vetésekben bekövetkező túráskárok vizsgálata a Bakonyérmenti Vadásztársaság területén. BA/BSc, (témavezető: Dr. Tari Tamás, adjunktus)

10:30-11:00      Kása Bálint, Nagyvad-gépjármű ütközések vizsgálata Zala megyében. BA/BSc, (témavezető: Dr. László Richárd, egyetemi docens)

11:00-11:30      Kovács Gábor, A barnamedve ökológiai, szakigazgatási és társadalmi megítélése – szempontok egy fajkezelési terv elkészítéséhez. BA/BSc, (témavezető: Dr. Náhlik András, egyetemi tanár)

11:30-12:00     Mucsi Gergely, Csapdázási módszerek hatékonyságának vizsgálata. BA/BSc, (témavezető: Dr. Sándor Gyula, egyetemi docens)

12:00-12:30      Pok András Balázs, A nutria (Myocastor coypus Molina, 1782) előfordulása és gazdasági jelentősége a Concó patak mentén. BA/BSc, (témavezető: Dr. Faragó Sándor, egyetemi tanár)

12:30-13:00     Vajda István, A japán fürj (Coturnix japonica Temminck & Schlegel, 1849) keltetésbiológiai és testtömeg-gyarapodási vizsgálata. BA/BSc, (témavezető: Dr. Jánoska Ferenc, egyetemi docens)

13:30               Eredményhirdetés